Veľký plavkový výpredaj v eshope Saxana – zľavy 25 – 48% na vybrané modely

Veľký plavkový výpredaj v eshope Saxana – zľavy 25 – 48% na vybrané modely

 Jeden z najväčších tuzemských predajcov plaviek, internetový obchod SAXANA.sk, výrazne znížil ceny u vybraných modelov plaviek a zahájil tak avizovaný sezónne výpredaj. Akčná ponuka potrvá do vypredania skladových zásob.

Zobraziť tovar v akcii


S pútavú zľavou 25 - 48% je aktuálne dostaniu viac ako 170 modelov plaviek od výrobcov Admiral, Blubay, Etna, Gabbiano, Litex, Lorin či Obsessive. Pretože sa jedná o limitovanú ponuku, je väčšina modelov k dispozícii len v obmedzenom počte kusov. Podobne je tomu aj s veľkosťami plaviek - u zlacnených modelov plaviek je spravidla možné voliť z 2-3 veľkostí. Akčná ponuka na vybraný sortiment potrvá do vypredania skladových zásob.

Kompletná ponuka plaviek za akčnú cenu na webe Saxana.sk.

Vystužené sivé plavky Malta - zľava 25% Červenomodré push-up bikiny Celine - zľava 25% Push-up tyrkysové plavky Tatiana - zľava 25% Vystužené čierne plavky Delilah - zľava 43% Vystužené modré bikiny Avril - zľava 25% Jemne vystužené modroružové bikiny Emily - zľava 25% Oranžovobiele push-up bikiny Ewelina - zľava 25% Vystužené hnedé plavky Sumatra - zľava 48%
 

Ceny sú platné ku dňu publikovanie príspevku 28.07.

Autor: MAREK SLOVÁK

Pravidelne pre Vás vyhľadávam a na webe TOPAKCIA publikujem tipy na zaujímavé zľavy v slovenských a zahraničných internetových obchodoch. Aby Vám žiadna z akcií neunikla, odporúčam nás sledovať na sociálnych sieťach.


5,00 z 5 (1 hlasov)

Diskusia - Veľký plavkový výpredaj v eshope Saxana – zľavy 25 – 48% na vybrané modely

Publikované serverom TopAkcia.sk, posledná aktualizácia prebehla dňa 10. 2. 2019